O nas 

Sklep PREZENTEX to nowoczesny sklep internetowy z wyjątkowymi produktami okolicznościowymi, przeznaczonymi dla osób poszukujących niebanalnych i unikatowych prezentów. 

Jako firma handlowa istniejemy na rynku od 2003 roku, prowadząc głównie sprzedaż za pośrednictwem platformy Allegro, z dorobkiem tysięcy zadowolonych klientów. Sklep prezentex.pl powstał w odpowiedzi na rosnące wymagania naszych klientów, oczekujących większej przejrzystości oraz funkcjonalności. Doświadczenie, które zdobyliśmy wykorzystujemy do ciągłego podnoszenia poziomu świadczonych przez nas usług oraz obsługi sprzedaży. 

Większość produktów dostępnych w naszym sklepie, to unikalne wyroby wytwarzane przez nas samych, posiadające cechy użyteczne . Powstają na podstawie osobistych pasji do kreacji i kompozycji estetycznych. Są dopasowane do wymagań, z cechami indywidualnymi aplikowanymi na podstawie preferencji klienta - dla personalizacji i wzmocnienia pozytywnego efektu dla osoby obdarowywanej. Cały czas pracujemy nad poszerzeniem naszej oferty, wprowadzając kolejne produkty.

NASZA FILOZOFIA

  • Działamy zgodnie z etyką biznesu, która ma podstawowe znaczenie dla sposobu prowadzenia naszej działalności. Wyznajemy jasne reguły i działamy według ogólnie akceptowanych zasad
  • Naszym kapitałem jest wiedza, ukierunkowana na zrównoważony rozwój. W prowadzonej działalności wykorzystujemy własne wieloletnie doświadczenia i łączymy je z nowoczesnymi standardami w sprzedaży internetowej.
  • Dbamy, aby oferowany przez nas towar był najwyższej jakości i spełniał wysokie wymagania Klientów.
  • Monitorujemy opinię naszych klientów na temat świadczonych przez nas usług oraz pracy samej firmy. Potrzeby i preferencje klientów są w centrum naszej uwagi. Jesteśmy otwarci na zmiany służące poprawie jakości wykonywanej przez nas pracy.
  • Jesteśmy odpowiedzialni. Zawsze wywiązujemy się z przyjmowanych zobowiązań a wzajemne relacje budujemy na zaufaniu. 

Prezentex.pl - To doskonałe miejsce, w którym odnajdziesz prezent idealny.

Informacja prawna:

PREZENTEX to unijny znak towarowy - zarejestrowany w Urzędzie ds. Własności Intelektualnej Unii Europejskiej (EUTM 018871428) - znak słowno graficzny objęty jednolitą ochroną na zasadach wyłącznych, przysługujących firmie INTERMAR z siedzibą w Jaworznie, we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Certyfikat EUIPO Prezentex