Zestawy prezentowe

Wyjątkowe zestawy prezentowe w formie box'a okolicznościowego  to oryginalny i praktyczny prezent. Dzięki użyciu koszy wiklinowych lub tac drewnianych oraz ręczników bawełnianych oraz pachnącej róży mydlanej poza względami estetycznymi i konsumpcyjnymi, część zestawów posiada jednocześnie praktyczne cechy użytkowe. Naszą intencją  była idea aby każdy z komponentów zestawu mógł być wykorzystany i znalazł zastosowanie w życiu codziennym. To idealna propozycja dla wszystkich poszukujących oryginalnego prezentu, dzięki którego funkcjonalności minimalizujecie Państwo do zera ryzyko nietrafionego prezentu. 

Aktywne filtry

Zestaw box okolicznościowy z kubkami - RED

Zestaw prezentowy na tacy drewnianej z kubkami ceramicznymi plus kawa, herbata, słodycze i dwa białe ręczniki z czerwonymi dodatkami oraz pachnące róże mydlane.

Cena 136,59 zł

Duży Zestaw kosz prezentowy - MULTI

Zestaw prezentowy w koszu wiklinowym, zawierający kompozycję z artykułów spożywczych w tym: kawę, herbatę i słodycze. Całość ozdobiona kolorowymi dodatkami.

Cena 226,83 zł

Zestaw kosz prezentowy ze słoniem - BROWN

Zestaw prezentowy w koszu wiklinowym, zawierający kompozycję z ręczników - słoń, kawę, herbatę i słodycze. Całość ozdobiona brązowymi dodatkami.

Cena 186,18 zł

Zestaw kosz prezentowy ze słoniem - GREEN

Zestaw prezentowy w koszu wiklinowym, zawierający kompozycję z ręczników - słoń, kawę, herbatę i słodycze. Całość ozdobiona zielonymi dodatkami.

Cena 186,18 zł

Zestaw kosz prezentowy ze słoniem - BLUE

Zestaw prezentowy w koszu wiklinowym, zawierający kompozycję z ręczników - słoń, kawę, herbatę i słodycze. Całość ozdobiona niebieskimi dodatkami.

Cena 178,05 zł

Zestaw kosz prezentowy ze słoniem - RED

Zestaw prezentowy w koszu wiklinowym, zawierający kompozycję z ręczników - słoń, kawę, herbatę i słodycze. Całość ozdobiona czerwonymi dodatkami.

Cena 169,92 zł

Zestaw box okolicznościowy - BLUE

Zestaw prezentowy na tacy drewnianej, kawa, słodycze i dwa białe ręczniki z niebieskimi dodatkami oraz pachnące róże mydlane.

Cena 136,59 zł

Zestaw box okolicznościowy - GREEN

Zestaw prezentowy na tacy drewnianej, kawa, słodycze i dwa białe ręczniki z zielonymi dodatkami oraz pachnąca róża mydlana.

Cena 136,59 zł

Zestaw box okolicznościowy - RED

Zestaw prezentowy na tacy drewnianej, kawa, herbata, słodycze i dwa białe ręczniki z czerwonymi dodatkami oraz pachnąca róża mydlana.

Cena 136,59 zł