1
Zestaw Prezentowy Słonie z czterech ręczników - GREEN

Zestaw Prezentex - Słonie z czterech ręczników - GREEN

PXZKS4RSZD
PREZENTEX

Zestaw prezentowy w koszu wiklinowym, słonie z czterech średnich, szarych ręczników z zielonymi dodatkami. Oryginalny produkt marki Prezentex, jako wyjątkowa alternatywa dla bukietów i innych popularnych podarunków na każdą okazję. Gwarancja najwyższej jakości wykonania i satysfakcji obdarowanych.

Kolor dodatków: Zielony
  • Zielony

Wyjątkowy zestaw słoni z ręczników to oryginalny i praktyczny prezent. Dzięki użyciu ręczników bawełnianych poza względami estetycznymi, zestaw posiada jednocześnie praktyczne cechy użytkowe. Naszą intencją  była idea aby każdy z komponentów zestawu mógł być wykorzystany i znalazł zastosowanie w życiu codziennym. To idealna propozycja dla wszystkich poszukujących oryginalnego prezentu. Dzięki jego funkcjonalności minimalizujecie Państwo do zera ryzyko nietrafionego prezentu. 

Do przygotowania zestawu wykorzystujemy ręczniki bawełniane polskich producentów, które charakteryzują się wysoką jakością i gramaturą oraz bardzo dobrym wchłanianiem wody.

Zestaw składa się z czterech szarych ręczników o wymiarach 100 x 50 cm każdy, koszyka wiklinowego o wymiarach 30 x 25 x 16 cm. Całość przyozdobiona przy wykorzystaniu kolorowych dodatków takich jak: taśmy ozdobne, wstążki satynowe, sztuczne kwiaty, organza i tiul. Zwieńczeniem całości jest okolicznościowa aplikacja ozdobna, którą możecie Państwo dobrać odpowiednio do okazji.

Przed wysyłką zestaw zostanie przygotowany do wręczenia. Zapakujemy go w transparentny celofan, związany ozdobnymi wstążkami. Całość na czas dostawy zabezpieczymy w sztywnym kartonie, z wypełnieniem chroniącym przed uszkodzeniami i przemieszczaniem.

PREZENTEX
PXZKS4RSZD

Opis

Zestaw zawiera
Aplikacja okolicznościowa - do wyboru
Dedykacja
Kosz wiklinowy
Ozdobne opakowanie - celofan
Ilość ręczników
4
Wymiary ręczników
100 x 50 cm
Kolor ręczników
Szary
Przeznaczenie
Prezent dla par
Prezent na jubileusz / jubileuszowy
Prezent na ślub / ślubny
Prezent okolicznościowy

Informacje dodatkowe

MPN
PXZKS4RSZD

Aplikacje do wyboru

Recenzje (1)
Ocena