1
Bukiet prezentowy z pampersów z dodatkami - urodziny chrzest

Bukiet Prezentex - Z pampersów z dodatkami - BLUE

PXB10PMBD
PREZENTEX
5905954549184

Zestaw prezentowy w formie bukietu z pampersów, zwieńczonego maskotką - pluszowy miś. Wykonany m.in. z 10 pampersów z błękitnymi dodatkami. Oryginalny produkt marki Prezentex, jako wyjątkowa alternatywa dla zestawów i innych popularnych podarunków na każdą okazję. Gwarancja najwyższej jakości wykonania i satysfakcji obdarowanych.

Kolor dodatków: Błękitny
  • Błękitny

Wyjątkowy zestaw w formie bukietu z pampersów to oryginalny i praktyczny prezent. Dzięki użyciu pampersów i pieluchy tetrowej poza względami estetycznymi, zestaw posiada jednocześnie praktyczne cechy użytkowe. Naszą intencją  była idea aby każdy z komponentów zestawu mógł być wykorzystany i znalazł zastosowanie w życiu codziennym. To idealna propozycja dla wszystkich poszukujących oryginalnego prezentu. Dzięki jego funkcjonalności minimalizujecie Państwo do zera ryzyko nietrafionego prezentu. 

Zestaw składa się z: 10 pampersów nr 2; 1 pieluchy tetrowej; 1 mydełka bambino

Całość zwieńczona pluszowym miśkiem na szczycie bukietu, przyozdobionego przy wykorzystaniu kolorowych dodatków takich jak: taśmy ozdobne, wstążki satynowe, organza i tiul. Zwieńczeniem całości jest okolicznościowa aplikacja ozdobna, którą możecie Państwo dobrać odpowiednio do okazji.

Przed wysyłką zestaw zostanie przygotowany do wręczenia. Zapakujemy go w transparentny celofan, związany ozdobnymi wstążkami. Całość na czas dostawy zabezpieczymy w sztywnym kartonie, z wypełnieniem chroniącym przed uszkodzeniami i przemieszczaniem.

PREZENTEX
PXB10PMBD

Opis

Zestaw zawiera
10 Pampersów nr 2
Aplikacja okolicznościowa - do wyboru
Dedykacja
Maskotka - Miś
Mydełko Bambino
Ozdobne opakowanie - celofan
Pielucha tetrowa
Przeznaczenie
Prezent na chrzest / narodziny

Informacje dodatkowe

EAN13
5905954549184
MPN
PXB10PMBD

Aplikacje do wyboru

Recenzje (0)