1
  • Nowy

copy of Tort Prezentex - Z trzech ręczników i róż mydlanych - RED

PXZT4RWKCD
PREZENTEX

Zestaw prezentowy w formie tortu, zwieńczonego kieliszkiem z owocowymi ozdobami - wykonany z czterech ręczników. Oryginalny produkt marki Prezentex, jako wyjątkowa alternatywa dla bukietów i innych popularnych podarunków na każdą okazję. Gwarancja najwyższej jakości wykonania i satysfakcji obdarowanych.

Kolor dodatków: Czerwony
  • Czerwony

Wyjątkowy zestaw w formie tortu z ręczników to oryginalny i praktyczny prezent. Dzięki użyciu ręczników bawełnianych i kieliszków do szampana poza względami estetycznymi, zestaw posiada jednocześnie praktyczne cechy użytkowe. Naszą intencją  była idea aby każdy z komponentów zestawu mógł być wykorzystany i znalazł zastosowanie w życiu codziennym. To idealna propozycja dla wszystkich poszukujących oryginalnego prezentu. Dzięki jego funkcjonalności minimalizujecie Państwo do zera ryzyko nietrafionego prezentu. 

Do przygotowania zestawu wykorzystujemy ręczniki bawełniane polskich producentów, które charakteryzują się wysoką jakością i gramaturą oraz bardzo dobrym wchłanianiem wody.

Zestaw składa się łącznie z czterech czerwonych ręczników:

  • 1 ręczniki o wymiarach 140x70 cm - Brązowy
  • 2 ręczniki o wymiarach 100x50 cm - Czerwony + Biały
  • 1 ręcznik o wymiarach 50x30 cm - Biały

Całość zwieńczona aplikacją okolicznościową  na szczycie tortu (do wyboru), przyozdobionego przy wykorzystaniu kolorowych dodatków takich jak: taśmy ozdobne, wstążki satynowe, sztuczne kwiaty, organza i tiul. Zwieńczeniem całości jest okolicznościowa aplikacja ozdobna, którą możecie Państwo dobrać odpowiednio do okazji.

Przed wysyłką zestaw zostanie przygotowany do wręczenia. Zapakujemy go w transparentny celofan, związany ozdobnymi wstążkami. Całość na czas dostawy zabezpieczymy w sztywnym kartonie, z wypełnieniem chroniącym przed uszkodzeniami i przemieszczaniem.

PREZENTEX
PXZT4RWKCD

Opis

Zestaw zawiera
Aplikacja okolicznościowa - do wyboru
Dedykacja
Dwa szklane kieliszki do szampana
Ozdobne opakowanie - celofan
Ilość ręczników
4
Wymiary ręczników
50 x 30 cm
100 x 50 cm
140 x 70 cm
Kolor ręczników
Biały
Brązowy
Czerwony
Przeznaczenie
Prezent dla par
Prezent dla singli
Prezent na jubileusz / jubileuszowy
Prezent na urodziny / urodzinowy
Prezent na ślub / ślubny
Prezent okolicznościowy

Informacje dodatkowe

MPN
PXZT4RWKCD

Aplikacje do wyboru

Recenzje (0)