0

Tort Prezentex - Z pampersów z dodatkami - BLUE

PXT14PMBD
PREZENTEX

Zestaw prezentowy w formie tortu z pampersów, zwieńczonego maskotką - pluszowy miś. Wykonany m.in. z 14 pampersów, ręcznika z błękitnymi dodatkami. Oryginalny produkt marki Prezentex, jako wyjątkowa alternatywa dla bukietów i innych popularnych podarunków na każdą okazję. Gwarancja najwyższej jakości wykonania i satysfakcji obdarowanych.

Kolor dodatków: Błękitny
  • Błękitny

Wyjątkowy zestaw w formie tortu z pampersów to oryginalny i praktyczny prezent. Dzięki użyciu pampersów, ręcznika bawełnianego poza względami estetycznymi, zestaw posiada jednocześnie praktyczne cechy użytkowe. Naszą intencją  była idea aby każdy z komponentów zestawu mógł być wykorzystany i znalazł zastosowanie w życiu codziennym. To idealna propozycja dla wszystkich poszukujących oryginalnego prezentu. Dzięki jego funkcjonalności minimalizujecie Państwo do zera ryzyko nietrafionego prezentu. 

Do przygotowania zestawu wykorzystujemy ręczniki bawełniane polskich producentów, które charakteryzują się wysoką jakością i gramaturą oraz bardzo dobrym wchłanianiem wody.

Zestaw składa się z: 14 pampersów nr 2, 1 ręcznika o wymiarach 100x50 cm; 1 pieluchy tetrowej; 1 mydełka bambino

Całość zwieńczona pluszowym miśkiem na szczycie tortu, przyozdobionego przy wykorzystaniu kolorowych dodatków takich jak: taśmy ozdobne, wstążki satynowe, sztuczne kwiaty, organza i tiul. Zwieńczeniem całości jest okolicznościowa aplikacja ozdobna, którą możecie Państwo dobrać odpowiednio do okazji.

Przed wysyłką zestaw zostanie przygotowany do wręczenia. Zapakujemy go w transparentny celofan, związany ozdobnymi wstążkami. Całość na czas dostawy zabezpieczymy w sztywnym kartonie, z wypełnieniem chroniącym przed uszkodzeniami i przemieszczaniem.

PREZENTEX
PXT14PMBD

Opis

Zestaw zawiera
14 pampersów nr 2
Aplikacja okolicznościowa - do wyboru
Dedykacja
Maskotka - Miś
Mydełko Bambino
Ozdobne opakowanie - celofan
Pielucha tetrowa
Ilość ręczników
1
Wymiary ręczników
100 x 50 cm
Kolor ręczników
Biały
Przeznaczenie
Prezent na chrzest / narodziny

Informacje dodatkowe

MPN
PXT14PMBD

Aplikacje do wyboru

Recenzje (1)
Ocena