7
Tort prezentowy z czterech ręczników ze świecą - GOLD

Tort Prezentex - Z czterech ręczników ze świecą - GOLD

PXZTS4RBZD
PREZENTEX
5905954549061

Zestaw prezentowy w formie tortu, ze świecą i pachnącymi różami mydlanymi. Wykonany z czterech białych ręczników ze złotymi dodatkami. Oryginalny produkt marki Prezentex, jako wyjątkowa alternatywa dla bukietów i innych popularnych podarunków na każdą okazję. Gwarancja najwyższej jakości wykonania i satysfakcji obdarowanych.

Kolor dodatków: Złoty
  • Złoty

Wyjątkowy zestaw w formie tortu z ręczników to oryginalny i praktyczny prezent. Dzięki użyciu ręczników bawełnianych, świecy i pachnących róż mydlanych poza względami estetycznymi, zestaw posiada jednocześnie praktyczne cechy użytkowe. Naszą intencją  była idea aby każdy z komponentów zestawu mógł być wykorzystany i znalazł zastosowanie w życiu codziennym. To idealna propozycja dla wszystkich poszukujących oryginalnego prezentu. Dzięki jego funkcjonalności minimalizujecie Państwo do zera ryzyko nietrafionego prezentu. 

Do przygotowania zestawu wykorzystujemy ręczniki bawełniane polskich producentów, które charakteryzują się wysoką jakością i gramaturą oraz bardzo dobrym wchłanianiem wody.

Zestaw składa się łącznie z czterech białych ręczników:

  • 2 ręczniki o wymiarach 140x70 cm
  • 1 ręcznik o wymiarach 100x50 cm
  • 1 ręcznik o wymiarach 50 x 30 cm

udekorowany świecą o wymiarach 6 x 12 cm i dwoma pachnącymi różami mydlanymi, z dołączoną aplikacją okolicznościową (do wyboru), przyozdobiony przy wykorzystaniu kolorowych dodatków takich jak: taśmy ozdobne, wstążki satynowe, sztuczne kwiaty, organza i tiul. Zwieńczeniem całości jest okolicznościowa aplikacja ozdobna, którą możecie Państwo dobrać odpowiednio do okazji.

Przed wysyłką zestaw zostanie przygotowany do wręczenia. Zapakujemy go w transparentny celofan, związany ozdobnymi wstążkami. Całość na czas dostawy zabezpieczymy w sztywnym kartonie, z wypełnieniem chroniącym przed uszkodzeniami i przemieszczaniem.

PREZENTEX
PXZTS4RBZD

Opis

Zestaw zawiera
Aplikacja okolicznościowa - do wyboru
Dedykacja
Dwie pachnące róże mydlane 6 x 6 cm
Ozdobne opakowanie - celofan
Świeca 6 x 12 cm
Ilość ręczników
4
Wymiary ręczników
50 x 30 cm
100 x 50 cm
140 x 70 cm
Kolor ręczników
Biały
Przeznaczenie
Prezent dla par
Prezent dla singli
Prezent na jubileusz / jubileuszowy
Prezent na urodziny / urodzinowy
Prezent na ślub / ślubny
Prezent okolicznościowy

Informacje dodatkowe

EAN13
5905954549061
MPN
PXZTS4RBZD

Aplikacje do wyboru

Recenzje (1)
Ocena