0
Tort z Pieskiem - prezent z czterech ręczników

Tort Prezentex - Z Pieskiem z czterech ręczników - BLUE

PXZTP4RBND
PREZENTEX

Zestaw prezentowy w formie tortu z ręczników z ozdobną maskotką - pieskiem. Wykonany z czterech białych ręczników z niebieskimi dodatkami. Oryginalny produkt marki Prezentex, jako wyjątkowa alternatywa dla bukietów i innych popularnych podarunków na każdą okazję. Gwarancja najwyższej jakości wykonania i satysfakcji obdarowanych.

Kolor dodatków: Błękitny
  • Błękitny

Wyjątkowy zestaw w formie tortu z ręczników to oryginalny i praktyczny prezent. Dzięki użyciu ręczników bawełnianych, zestaw posiada jednocześnie praktyczne cechy użytkowe. Naszą intencją  była idea aby każdy z komponentów zestawu mógł być wykorzystany i znalazł zastosowanie w życiu codziennym. To idealna propozycja dla wszystkich poszukujących oryginalnego prezentu. Dzięki jego funkcjonalności minimalizujecie Państwo do zera ryzyko nietrafionego prezentu. 

Do przygotowania zestawu wykorzystujemy ręczniki bawełniane polskich producentów, które charakteryzują się wysoką jakością i gramaturą oraz bardzo dobrym wchłanianiem wody.

Zestaw składa się łącznie z czterech białych ręczników:

  • 2 ręczniki o wymiarach 140x70 cm
  • 2 ręczniki o wymiarach 100x50 cm

udekorowany pieskiem z ręczników, z dołączoną aplikacją okolicznościową (do wyboru), przyozdobiony przy wykorzystaniu kolorowych dodatków takich jak: taśmy ozdobne, wstążki satynowe, sztuczne kwiaty, organza i tiul. Zwieńczeniem całości jest okolicznościowa aplikacja ozdobna, którą możecie Państwo dobrać odpowiednio do okazji.

Przed wysyłką zestaw zostanie przygotowany do wręczenia. Zapakujemy go w transparentny celofan, związany ozdobnymi wstążkami. Całość na czas dostawy zabezpieczymy w sztywnym kartonie, z wypełnieniem chroniącym przed uszkodzeniami i przemieszczaniem.

PREZENTEX
PXZTP4RBND

Opis

Zestaw zawiera
Aplikacja okolicznościowa - do wyboru
Dedykacja
Ozdobne opakowanie - celofan
Ilość ręczników
4
Wymiary ręczników
100 x 50 cm
140 x 70 cm
Kolor ręczników
Biały
Przeznaczenie
Prezent dla singli
Prezent na urodziny / urodzinowy
Prezent okolicznościowy

Informacje dodatkowe

MPN
PXZTP4RBND

Aplikacje do wyboru

Recenzje (0)