0
  • Nowy
Rolada z ręczników na jubileusz

Zestaw Prezentex - Box rolada z kieliszkami - BROWN

PXZTK2RBZBD
PREZENTEX

Zestaw prezentowy na tacy, rolada z dwóch dużych ręczników z kieliszkami i ozdobami. Oryginalny produkt marki Prezentex, jako wyjątkowa alternatywa dla bukietów i innych popularnych podarunków na każdą okazję. Gwarancja najwyższej jakości wykonania i satysfakcji obdarowanych.

Kolor dodatków: Wielokolorowy
  • Wielokolorowy

Wyjątkowy zestaw prezentowy w formie box'a okolicznościowego  to oryginalny i praktyczny prezent. Dzięki użyciu tacy drewnianej, ręczników bawełnianych, kieliszków do szampana oraz dodatków poza względami estetycznymi, zestaw posiada jednocześnie praktyczne cechy użytkowe. Naszą intencją  była idea aby każdy z komponentów zestawu mógł być wykorzystany i znalazł zastosowanie w życiu codziennym. To idealna propozycja dla wszystkich poszukujących oryginalnego prezentu. Dzięki jego funkcjonalności minimalizujecie Państwo do zera ryzyko nietrafionego prezentu. 

Zestaw składa się z tacy drewnianej o wymiarach 35 x 25 x 6 cm, jednego brązowego ręcznika o wymiarach 140x70 cm, jednego czerwonego ręcznika o wymiarach 140x70 cm, jednego czerwonego ręcznika o wymiarach 50 x 30 cm, herbaty oraz dwóch kieliszków do szampana. Całość przyozdobiona przy wykorzystaniu kolorowych dodatków takich jak: taśmy ozdobne, wstążki satynowe, sztuczne kwiaty, organza i tiul. Zwieńczeniem całości jest okolicznościowa aplikacja ozdobna, którą możecie Państwo dobrać odpowiednio do okazji.

Wykorzystane w zestawie ręczniki bawełniane charakteryzują się wysoką jakością i gramaturą oraz bardzo dobrym wchłanianiem wody.

Przed wysyłką zestaw zostanie przygotowany do wręczenia. Zapakujemy go w transparentny celofan, związany ozdobnymi wstążkami. Całość na czas dostawy zabezpieczymy w sztywnym kartonie, z wypełnieniem chroniącym przed uszkodzeniami i przemieszczaniem.

PREZENTEX
PXZTK2RBZBD

Opis

Zestaw zawiera
Aplikacja okolicznościowa - do wyboru
Dedykacja
Drewniana taca
Dwa szklane kieliszki do szampana
Ilość ręczników
3
Wymiary ręczników
50 x 30 cm
100 x 50 cm
Kolor ręczników
Brązowy
Czerwony
Przeznaczenie
Podziękowanie
Prezent dla par
Prezent na jubileusz / jubileuszowy
Prezent na ślub / ślubny
Prezent okolicznościowy

Informacje dodatkowe

MPN
PXZTK2RBZBD

Aplikacje do wyboru

Recenzje (0)