0
Zestaw box okolicznościowy z kubkami. Prezent na podziękowanie.

Zestaw Prezentex - Box okolicznościowy z kubkami - GREEN

PXZTK3RBZZD
PREZENTEX
5905954549399

Zestaw prezentowy na tacy, dwa kubki ceramiczne "mąż i żona", herbata i trzy ręczniki z zielonymi dodatkami oraz pachnące róże mydlane. Oryginalny produkt marki Prezentex, jako wyjątkowa alternatywa dla bukietów i innych popularnych podarunków na każdą okazję. Gwarancja najwyższej jakości wykonania i satysfakcji obdarowanych.

Kolor dodatków: Zielony
  • Zielony

Wyjątkowy zestaw prezentowy w formie box'a okolicznościowego  to oryginalny i praktyczny prezent. Dzięki użyciu tacy drewnianej, ręczników bawełnianych, kubków ceramicznych oraz róż mydlanych poza względami estetycznymi i konsumpcyjnymi, zestaw posiada jednocześnie praktyczne cechy użytkowe. Naszą intencją  była idea aby każdy z komponentów zestawu mógł być wykorzystany i znalazł zastosowanie w życiu codziennym. To idealna propozycja dla wszystkich poszukujących oryginalnego prezentu. Dzięki jego funkcjonalności minimalizujecie Państwo do zera ryzyko nietrafionego prezentu. 

Zestaw składa się z tacy drewnianej o wymiarach 35 x 25 x 6 cm, jednego zielonego ręcznika o wymiarach 100x50 cm, dwóch ręczników o wymiarach 50 x 30 cm każdy, herbaty oraz pachnących mydlanych róż. Całość przyozdobiona przy wykorzystaniu kolorowych dodatków takich jak: taśmy ozdobne, wstążki satynowe, sztuczne kwiaty, organza i tiul. Zwieńczeniem całości jest okolicznościowa aplikacja ozdobna, którą możecie Państwo dobrać odpowiednio do okazji.

Wykorzystane w zestawie ręczniki bawełniane charakteryzują się wysoką jakością i gramaturą oraz bardzo dobrym wchłanianiem wody.

Przed wysyłką zestaw zostanie przygotowany do wręczenia. Zapakujemy go w transparentny celofan, związany ozdobnymi wstążkami. Całość na czas dostawy zabezpieczymy w sztywnym kartonie, z wypełnieniem chroniącym przed uszkodzeniami i przemieszczaniem.

PREZENTEX
PXZTK3RBZZD

Opis

Zestaw zawiera
Aplikacja okolicznościowa - do wyboru
Dedykacja
Drewniana taca
Dwa kubki ceramiczne 250 ml
Pachnąca róża mydlana 6 x 6 cm
Artykuły spożywcze
Herbata Zielona Lipton - 25 szt
Ilość ręczników
2
Wymiary ręczników
50 x 30 cm
100 x 50 cm
Kolor ręczników
Biały
Zielony
Przeznaczenie
Podziękowanie
Prezent dla par
Prezent na jubileusz / jubileuszowy
Prezent na ślub / ślubny
Prezent okolicznościowy

Informacje dodatkowe

EAN13
5905954549399
MPN
PXZTK3RBZZD

Aplikacje do wyboru

Recenzje (1)
Ocena