DHL Parcel

Zależy nam na szybkim i bezpiecznym dostarczeniu Państwa zamówień, za pośrednictwem solidnego i sprawdzonego przewoźnika - dlatego wybraliśmy firmę DHL.

WIZJA I MISJA DHL

Wizja DHL to bycie pocztą dla Niemiec i firmą logistyczną dla świata.

Nie chodzi tu o proste stwierdzenie, że jako firma globalna działa w ponad 220 krajach i regionach lub, że często na nowe rynki wchodzi jako pierwsza firma logistyczna. Wizja DHL wskazuje, że chcą być firmą logistyczną, do której ludzie będą wracać - i będą ich pierwszym wyborem nie tylko dostarczając ich przesyłki, ale również jako pracodawca lub inwestor.

Misja DHL składa się z czterech głównych elementów:

  • sprawiają, że klienci, pracownicy oraz inwestorzy odnoszą jeszcze większe sukcesy
  • zawsze okazują szacunek jednocześnie osiągając wysokie wyniki
  • ułatwiają i upraszczają życie klientów
  • przyczyniają się do tego, że nasz świat staje się lepszy

Realizacja tych wszystkich celów jest także w interesie interesariuszy: klientów, pracowników, inwestorów.

Współdziałając z DHL Parcel klienci odnoszą korzyści dzięki doskonałym usługom.

Firma z celem

Wszystko, co jest przemieszczane z miejsca na miejsce potrzebuje pomocy logistyki – jednak za tą prostą prawdą kryją są się miliony opowieści. Jako firma logistyczna, DHL jest podstawą handlu dzięki temu, że dostarcza wszystko, co musi być dostarczone. Dostarcza nie tylko paczki: dostarcza pomyślność, transportuje zdrowie, zasila rozwój i niesie radość. Każdego dnia łączy ludzi poprawiając ich życie.

WARUNKI DOSTAWY

W ramach wysyłki międzynarodowej, nasi klienci mają możliwość wskazania adresu dostawy, zlokalizowanego na terenie każdego kraju Uni Europejskiej.

Informacje szczegółowe:

  • Koszt dostawy jest wyliczany na podstawie wagi przesyłki oraz kraju docelowego - jest wyświetlony w szczegółach dostawy na etapie składania zamówienia, przeliczany w czasie rzeczywistym po każdej zmianie ilości produktów i kraju.
  • W przypadku realizacji dostawy międzynarodowej istnieje możliwość płatności kartą, szybkim lub tradycyjnym przelewem - bez możliwości płatności przy odbiorze.
  • Klient jest na bieżąco informowany o każdej zmianie statusu zamówienia i wraz z wiadomością o wysyłce otrzymuje możliwość śledzenia przesyłki za pośrednictwem linku do strony przewoźnika.
  • Kurier DHL podejmie jedną próbę doręczenia przesyłki pod wskazany adres (z wyjątkiem krajów, gdzie przesyłka jest doręczana do najbliższego punktu partnera DHL Parcel). Po nieudanej próbie doręczenia przesyłki, dalsze kroki uzależnione są od przewoźnika w danym kraju – zostanie ona przekierowana do punktu odbioru, automatu paczkowego, dostarczona na adres sąsiada lub kurier podejmie kolejną próbę doręczenia.

Obsługa Sklepu Prezentex.pl